لوگوی ایستانما

لایکا از استاپ موشن جدید خود پرده برداشت! The Night Gardener

دسته بندی :ایستانیوز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ایستانما 1017

استودیوی شگفت انگیز لایکا (LAIKA) که فیلم‌های مشهوری مانند کورالاین و پارانورمن را در سابقه ی خود دارد، فاش کرد که در حال کار بر روی یک استاپ موشن جدید به نام باغبان شب (The Night Gardener) است.

 

 

The Night Gardener

این انیمیشن بلند که بر اساس رمانی فانتزی ساخته خواهد شد به عنوان یک داستان عامیانه نئو نوآر یا درام جنایی و تاریک مطرح شده است و ماجرای آن به مرد جوانی در یک روستا می‌پردازد که در پی یک فاجعه، برای حفظ خانواده‌اش می‌جنگد. رئیس و مدیر عامل Laika، تراویس نایت (Travis Knight) این اثر را کارگردانی کرده و بیل دوبوک (Bill Dubuque) نیز او را برای نوشتن فیلمنامه اصلی همراهی می‌کند.

نایت: «باغبان شب داستانی زیبا و جاودانه است و به همان اندازه که ضربان قلب را تند می‌کند، قلب را می‌شکند». «بیل یک داستان نویس چیره دست است. او دنیایی غنایی با شخصیت‌های پیچیده، ایده‌های تحریک‌آمیز و احساسات شدید ساخته است. این اثر یک فیلم هولناک خواهد بود.”

پروژه‌ای که استودیو در حال حاضر در دست تولید دارد، انیمیشن چوب وحشی (Wildwood) می‌باشد که داستان آن حول یک چوب مسحور متمرکز است. فعلا هیچ خبری در مورد اینکه انیمیشن باغبان شب و وایلدوود چه زمانی به چشم ما راه پیدا می‌کنند، نیست.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0