لوگوی ایستانما

شبکه ایستانما نماینده استاپ موشن در جشنواره وب ایران

دسته بندی :ایستانیوز, پایگاه دانش ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ایستانما 946

 

 

جشنواره وب و موبایل ایران همانند سال های گذشته ، امسال هم آستین خود را بالا زده و علیرغم محدودیت های بیماری همه گیر کرونا، مراسم خود را با رعایت تمامی پروتکل ها و کمی تغییرات به نسبت سال گذشته برگزار می کند. 

سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۹ شروع شده و سایت ها و اپلیکیشن های متقاضی می توانند بصورت آنلاین ثبت نام و وارد رقابت این جشنواره شوند. تمامی آثار ارسالی پس از ثبت نام توسط کمیته ای تحت عنوان کمیته پذیرش بازبینی می شود و پس از تایید اولیه بصورت رسمی در این جشنواره کشوری شرکت داده می شوند.

ملاک هایی که توسط هیات داوران این جشنواره مورد بررسی قرار می گیرد شامل:
بررسی کارکرد به معنای استفاده درست از فناوری های موجود بوده که وب سایت یا اپلیکیشن توسط هیات داوران در دستگاه های مختلف اجرا شده و باید بدون هیچگونه اخطار و یا کارایی ضعیفی امتیاز لازم را بگیرند.
معیار بعدی نوع محتوای به کار برده شده است که در دسته های متن، تصویر، ویدیو، صدا و غیره ارزیابی می گردد. خلاقیت و لحن مناسب برای انتقال مفاهیم جزو مواردیست که داوران به آن توجه ویژه ای می کنند.
تجربه کاربرپسند بودن که به آن UX نیز گفته می شود می بایست نظر داوران را جلب کرده و مخاطبان خود را مجدد به سایت بر گرداند. همچنین طراحی و زیبایی بصری هم معیار بعدیست که در اصطلاح به آن UI می گویند. استفاده از طرح های پیچیده گرافیکی که کاربر را سردرگم می کند، می تواند امتیاز منفی را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان آورد.
همچنین سه معیار ساختار و مسیر، تعامل و نوآوری هم جزو معیارها و ارزیابی هاییست که داوران به آن توجه ویژه ای می کنند. هر چه وب سایت و اپلیکیشن رویکرد خلاقانه تری داشته باشند، امتیاز دریافتی آن ها نیز بیشتر خواهد بود و شانس بهتری برای ورود به مراحل نهایی آثار برگزیده این جشنواره دارند.

در سال های اخیر فعالیت این جشنواره، شرکت های نام آشنایی در آن حضور داشتند و به گفته مسئولین این سایت هر سال در حدود ۳۰۰۰ شرکت کننده و آثارشان مورد بررسی و انتخاب قرار می گیرد. وب سایت ها و اپلیکیشن های معروفی همچون اسنپ، دیجیکالا، شیپور، زرین پال، تخفیفان و بازیهایی همچون کوییز آف کینگز تنها بخشی از عناوین برنده در سال های قبل جشنواره می باشد.
در این جشنواره به رسم سالهای گذشته سخنرانان به نام و مطرح حوزه کسب و کارهای دیجیتال حضور دارند که از آن جمله می توان به حمید محمدی مدیرعامل دیجیکالا، مصطفی امیری مدیرعامل زرین پال، مهدی نایبی بنیانگذار و مدیرعامل الوپیک، ژوبین علاقبند مدیرعامل اسنپ، حسام آرماندهی بنیانگذار کافه بازار ، مجید حسین نژاد بنیانگذار علی بابا، رضا اربابیان بنیانگذار و مدیرعامل شپیور و ده ها کارآفرین برتر دیگر نام برد.

حضور تنها نماینده انیمیشن سازی استاپ موشن در این جشنواره

شبکه ایستانما بعنوان اولین و بزرگترین مرجع استاپ موشن در ایران نیز بعنوان نماینده مرجع انیمیشن سازی استاپ موشن بعنوان اولین سال فعالیت خود در عرصه تولید محتوای دیجیتال پا به این عرصه گذاشته و خود را آماده این رقابت کرده است.
قابل توجه دوستان و همراهان همیشگی شبکه ایستانما باید بگوییم که این جشنواره در دو دسته رای مردمی و رای هیات داوران آثار را بررسی می کنند و از همین رو حضور شما عزیزان در این جشنواره موجب دلگرمی ما خواهد بود.

لذا از شما تقاضا داریم اگر از فعالیت این چند ماهه شبکه ایستانما در عرصه نشر و گسترش تکنیک استاپ موشن رضایت دارید، با کلیک بر روی لینک قرار داده شده در انتهای همین متن یا اینجا، یک رای به مجموع رای های وب سایت جشنواره اضافه کنید تا ایستانما بتواند بعنوان نماینده شایسته تکنیک استاپ موشن خوش بدرخشد.

مطرح شدن تکنیک استاپ موشن می تواند توجه بیشتر مسوولین و همراهان این جشنواره را جلب کرده و حضور انیماتورهای این تکنیک انیمیشن سازی را در عرصه های تولید فیلم و سریال های انیمیشنی پر رنگ تر نماید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0