لوگوی ایستانما

انیمیشن نوازنده نامزد اولیه اسکار ۲۰۲۲ شد

دسته بندی :ایستانیوز, پایگاه دانش ۱۶ دی ۱۴۰۰ ایستانما 642

استاپ موشن نوازنده (The Musician, 2020) به نویسندگی و کارگردانی رضا ریاحی، ایرانی مقیم فرانسه تولید شده است. در این فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه ای که ژانری درام، تاریخی و موزیکال دارد، از تکنیک کات اوت یا کاغذی استفاده شده و بدون دیالوگ می‌باشد.

 

 

The Musician

در خلاصه داستان آمده است:

طی یک حمله وحشیانه، یک نوازنده جوان و عشق زندگی‌اش به طرز وحشیانه‌ای از یکدیگر جدا می‌شوند. پنجاه سال بعد، نوازنده برای نواختن در قلعه مغول که محبوبش در آنجا نگهداری می‌شد، احضار می‌شود…

رضا ریاحی : فیلم من خیلی شخصیت محور است. دوست دارم مخاطب با نوازنده قدیمی و معشوقش ارتباط برقرار کند. هر پلان و فریم برای ایجاد این ارتباط عاطفی کلیدی با تماشاگر مهم است. تصمیم گرفتم لحظه مهمی از زندگی آنها را انتخاب کنم که بعد از ۵۰ سال جدایی، نوازنده و محبوبش به طور غیر منتظره‌ای دوباره به هم می‌رسند.

این انیمیشن قبلا در جشنواره‌های Tribeca، Palm Springs و Nashville برنده شد و حال در بین نامزدهای اولیه شاخه بهترین انیمیشن کوتاه جوایز اسکار ۲۰۲۲ قرار گرفت. Navozande محصول شرکت‌های تولیدی Estrella Productions و MTV Animation کشور فرانسه می‌باشد.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0