لوگوی ایستانما

موزیک ویدیوی The Claypool Lennon Deliriuma ، مرور خاطرات مایکل جکسون

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 1104

حباب ها ، شاید بازیگوش ترین تصویر یک بازی باشند و شاید هم رمانتیک ترین صحنه برای لحظات مختلف زندگی و شاید یک اسم باشد! اسم حیوان خانگی مایکل جکسون که یک میمون زیبا و هم نشینی وفادار بود.
احتمالا شنیده اید که خاطره نویسی در بسیاری از کشورها مرسوم است و فیلم های مختلفی دیده اید که با تم یادداشت روزانه و یا خاطره نویسی شروع شده اند. گاهی خاطره ها ، تبدیل به زندگی نامه نویسی هم می شود یعنی با خاطرات نویسنده ، زندگی فردی دیگر را روایت می کنیم؛ در آن قسمت از لحظاتی که دو نفر به گونه ای، زمان مشترک را تجربه کرده اند.
همه این مقدمات را برای معرفی موزیک ویدیویی گفتیم که با همکاری شان لنون (Sean Lennon) و لس کلیپول (Les Claypool) با نام The Claypool Lennon Deliriuma ساخته شده است.
استاپ موشنی با خاطرات کودکی کارگردان، از خانه مایکل جکسون و حیوان خانگی اش که شخصیت درونی یک هنرمند را در میان اوج شهرت ، به گونه ای رقم زده تا حس تنهایی و سورئالیسم را باهم لمس کنیم. ورود استاپ موشن به این ویدیو در دقایق پایانی فیلم رقم میخورد تا فانتزی کار و مضمون اثر عینی‌تر باشد.
در ابتدا ما با فیلمی سیاه و سفید روبرو هستیم با نقش آفرینی بازیگران ، در نقش مایکل و حیوان خانگی اش. کارگردان درباره تنهایی مایکل جکسون و شخصیت درونی اش و گریز از انسان ها و شهرت در لایه های پنهانی اثر می گوید. سپس در سکانسی که حباب بازی آغاز می شود دیگر ما شخصیت های واقعی را نمی بینم و فضای فیلم در کل تغییر میکند.
در ادامه این پست شبکه ایستانما، میتوانید ویدیو را مشاهده کنید

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0