لوگوی ایستانما

تریلر رسمی انیمیشن تحسین شده Almofada de Penas + پشت صحنه جلوه های ویژه

 

 

زمان زیادی از ازدواج آلیشیا با جوردن نمی گذرد که متوجه بیماری لاعلاج خود می گردد. در کمال ناباوری جوردن نسبت به این اتفاق بی تفاوت است و در حال پنهان کردن چیزیست که او را دیوانه کرده. در طول نمایش انیمیشن، آلیشیا به خاطر بیماری اش درگیر کابوس هایی می شود که زندگی روزمره اش را تحت تاثیر قرار می دهد و … .

انیمیشن استاپ موشن تحسین شده Almofada de Penas که محصول سال ۲۰۱۸ بوده و هنوز نسخه اصلی آن بصورت رسمی منتشر نشده است. استاپ موشنی به کارگردانی Joseph Specker Nys محصول کشور فرانسه که جوایز متعدد بین المللی را تاکنون به خانه برده است.
در زیر ویدیوی رسمی تریلر این انیمیشن را با هم ببینیم و در ادامه پشت صحنه ای از جلوه های ویژه به کار رفته در آن را با هم برایتان در شبکه ایستانما منتشر کردیم که دیدنش را به شما توصیه می کنیم.

تریلر رسمی انیمیشن استاپ موشن
پشت صحنه زیبای جلوه های ویژه به کار رفته در این استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0