لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن با ترکیبی از دستمال کاغذی و اوریگامی + پشت صحنه ساخت

 

 

ترکیبی از هنر اوریگامی و دستمال کاغذی و به حرکت درآوردنشان به وسیله استاپ موشن، ایده جذابی هست که فقط یک ژاپنی از پسش بر میاد! یوکی آریگا (Yuki Ariga) سازنده این اثر فوق العاده زیبا که در اصل پروژه ای تبلیغاتی برای کمپانی ژاپنی تولید کننده کاغذ و دستمال ، نپیا هست را به خلاقانه ترین شکل ممکن از آب در آورد.
در دنیایی که پر از تکنیک های دیجتالی و انیمیشن های رایانه ای هست، رو آوردن به این انیمیشن ها که بصورت فیزیکی و با تماس مستقیم دست ساخته می شود، حس خوبی را به بیننده منتقل می کند. پشت صحنه ساخت این استاپ موشن را هم در ادامه ویدیوی زیر می توانید مشاهده نمایید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0