لوگوی ایستانما

خوش آمدید (Welcome)، شاهکاری اخلاقی از Polina Kutukina

 

 

انیمیشن Welcome، استاپ موشنی کمدی و فانتزی است که در فضای یک کلیسا، نحوه تعامل و ارتباط بین یک کشیش و یک راهبه را نشان میدهد. رابطه ای که از جانب کشیش این داستان شروع خوبی ندارد.
کشیش جوان و تازه وارد انیمیشن ما به همراه راهبه پیر و سالخورده اما با دلی جوان، تمام شخصیت های این داستان را تشکیل می دهند.
انیماتورِ روس این استاپ موشن با ۲۵ سال سن، به نحوی این استاپ موشن زیبا را انیمیت کرده است که منتقدین و انیماتور های دیگر، انگشت به دهن مانده اند. حرکات و رفتاراین دو کاراکتر از نحوه راه رفتن تا چالش هایی که با یکدیگر دارند، به بهترین نحو انیمیت شده است.
“خوش آمدید” محصول سال ۲۰۱۸، به ما یاد میدهد که در تعامل با دیگران، خود را دست بالا نبینیم و به یکدیگر احترام بگذاریم و عشق بورزیم. در این جهان پر از رمزو راز، با رفتارهای خوب و سازنده، بذر محبت خود را در دل دیگران بکاریم تا دنیای اطرافمان به جای آنکه روی سر خود و دیگران خراب شود، به بهشتی زیبا تبدیل شود.

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  1. بهارک همتی گفته؛
    23:59 1399/11/26

    شخصیت خانومه دقیقا از روی خدماتی محل کار من اقتباس شده. یعنی خود خودشه. :))

لینک کوتاه:
0