لوگوی ایستانما

تقلید از انیمیشن استاپ موشن trumpen کار دست Burn The Witch داد

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 520

به راستی آیا نوستالژی می تواند خطرناک باشد؟ روان شناسان و دیدگاه های جامعه شناسی و گاه اومانیستی، ما را از رفتن به گذشته منع می کنند و در لحظه زندگی کردن، تاکید دارند. اگر کسی برای استفاده از یک نوستالژی شما را جریمه نماید و یا برای رعایت نکردن کپی رایت ، از دست شما عصبانی شود و یا شکایت نماید ، دقیقا باید چه دفاعی از خود داشته باشید؟ دقیقا ماجرایی که برای استودیوی radioe head در این انیمیشن اتفاق افتاد!
استودیویی که در زمینه موسیقی راک در انگستان فعالیت دارد و بواسطه یکی از آهنگ معروف خود Burn The Witch در سال ۲۰۱۶ به شهرت رسید. زمانی موزیک ویدیوی استاپ موشن خود را رونمایی کرد که خیلی از مردم انگلیسی ، کودکی خود را با انیمیشن سریالی trumpen اثر William Mollett گذرانده بودند. سریال نوستالژیکی که از ژانویه تا مارس ۱۹۶۷ در بی بی سی نمایش داده میشد. همین تشابه کارکترها و استفاده از فرم مشابه برای تولید موزیک ویدیو، صدای سازندگان انیمیشن استاپ موشن trumpen را درآورد و بیانیه ای مبنی بر نقض قانون کپی رایت و تاسف خوردن برای کمپانی سازنده، منتشر کردند.
در ادامه می توانید هر دو استاپ موشن Burn The Witch و انیمیشن سریالی trumpen ببینید.

 

 

موزیک ویدیوی استاپ موشن Burn The Witch اثر radioe head

انیمیشن استاپ موشن trumpen اثر William Mollett

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0