لوگوی ایستانما

Dina Velikovskaya و تیزر استاپ موشن جدید او به اسم کراوات (TIES)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 887

حتی با دیدن تیزر استاپ موشن این انیماتور هم میتوانیم به استعداد این بانو پی ببریم . دینا (Dina Velikovskaya) هنرمند ۳۶ ساله روسی که از قبل نیز با آثار فاخر و شگفت انگیزی همچون Kukuschka یا پدربزرگ عجیب من، همه مارا غافلگیر کرده بود، آشنا بودیم و در این کار هم توانایی های خودش را در این هنر، به همه یادآور شده است.
این استاپ موشن که در بین همه آثار معروف او، از لحاظ سبک بیشتر شبیه به انیمیشن About A Mother می باشد اما برای قضاوت درمورد کیفیت ساخت آن، فقط در حال حاضر تیزر این انیمیشن پخش شده و باید منتظر ماند و دید که آیا مثل بقیه آثارش میتواند موفق باشد یا خیر؟
Dina Velikovskaya را با آثاری که نام بردیم در جامعه بین المللی میشناسند و آوازه این هنرمند، جهانیست . هنرمندی که در هنرکده استودیوی انیمیشنی به اسم “SHAR” در شهر موسکو روسیه تحصیلات عالیه خود را به اتمام رسانده است.
به نظر میرسد که اثر کراوات(TIES) یعنی آخرین کار خانم دینا، انیمیشن دیدنی و زیبایی باشد و می تواند از جشنواره های بسیاری، انتظار دریافت جوایز را داشته باشد.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0