لوگوی ایستانما

ایده هایی از جنس سس خامه ای در انیمیشن مشتاق (EAGER) اثر alison schulnick

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 672

به نظر شما در ذهن یک هنرمند چه میگذرد ؟ تا به حال شما به هنرمند درون خودتان فکر کرده اید یا با او به گفتگو نشسته اید؟ در این پست قرار است تا درباره هنرمندی صحبت کنیم که خیلی به سس خامه ای علاقه دارد!
آلیسون شولیک (alison schulnick) سازنده انیمیشن استاپ موشن مشتاق (EAGER) می گوید ایده هایش از یک کاسه بزرگ تاریخ و فانتزی های از جنس سس خامه ای غلیط با ترکیبی از افکار و رویاهایش تشکیل شده اند. نقاش، مجسمه ساز و فیلم ساز مشهوری که این بار به سراغ موسیقی Aaron M. Olson’s رفته و با آن هماهنگ شده است.
در این انیمیشن با شخصیت های ناشناخته ای طرف هستید که گویی در حال به جا آوردن آیین مذهبی خاصی هستند! در ادامه شما را به دیدن این انیمیشن خاص در مدت زمان ۸ دقیقه دعوت می کنیم که با همکاری Helder K. Sun ساخته شده است.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0