لوگوی ایستانما

استاپ موشن نواختن موسیقی توسط کارکترهای عجیب غریب

دسته بندی :هنر تلفیقی, ویدیو و انیمیشن ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ایستانما 920

 

 

انیماتور اسکاتلندی Ainslie Henderson با کمک وسایل روزمره و کوچکی که باهاش سر و کار داریم و همچنین ترکیب اشیاء، به سازوکار جالب و ساخت کارکترهایی برسه که حسابی مارو شوکه می کنن! گروه موسیقی ای که در این آشفته بازار وسایل عجیب و غریب شکل می گیره و شروع به نواختن موسیقی می کنه، حسابی تعجب بر انگیزه.
این ویدیو برنده مسابقه BAFTA شده و یکی از دلایل این انتخاب هم القای توهم زندگی به اشیایی هست که در حالت روزمرگی ما ، در عین بی جان بودن حضور دارند.

جالبه که بدونین Ainslie Henderson انیماتور موزیک ویدیوی فوق العاده ، Moving On هست که فقط با کاموا درست شده و اونجا هم جوایز زیادی دریافت کرده. این ویدیو رو می تونین ازینجا هم مشاهده کنین.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0