لوگوی ایستانما

ماجرای آموزش ساخت مشروب در تلویزیون شبکه قم چه بوده؟

دسته بندی :ایستانیوز, پایگاه دانش ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 1681

 

 

هر چه که هست زیر سر دو همسایه شر و دردسر درست کن پت و مت (Pat & Mat) هست. شرشان تا به قم هم رسید و باعث شد روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم در اطلاعیه‌ای ضمن عذرخواهی برای جبران این اشتباه، عوامل سهل انگار رو از سوی مدیرکل مرکز توبیخ کردند! اما اصل ماجرا چیست؟
داستان از آنجایی شروع می شود که انیمیشن استاپ موشن معروف پت و مت در قسمتی از انیمیشن خود به تولید و مصرف مشروبات الکلی پرداخته استو همین قسمت هم در شبکه استان قم پخش شد. توجه به جزییات همراه با محبوبیت این انیمیشن بازتاب شدیدی در شبکه های اجتماعی داشته که منجر  اتفاق خرداد ۱۳۹۹ شد.
کی فکرش را می کرد که استاپ موشن بتواند اینگونه شر به پا کند! اما این همه ی ماجرا نیست!
قبل تر از این اتفاق در سال ۱۳۸۷ هم همین قسمت پت و مت این بار در شبکه دو سیما پخش شد و به طور واضح مراحل ساخت مشروب به کودکان ایران زمین آموزش داده شد! در آبان سال ۱۳۸۷ هم بدنبال این اتفاق ۳ کارمند خاطی از جمله تهیه کننده، ناظر پخش و منشی صحنه برنامه کودک شبکه در شیفتی که این انیمیشن نمایش داده شد، اخراج شدند!

patandmat

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0