لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن غم انگیز Lost & Found و کاندید جوایز اسکار

دسته بندی :انیمیشن, پشت صحنه, ویدیو و انیمیشن ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ایستانما 1202

 

 

استاپ موشن بسیار تاثیر گذار و غم انگیز Lost & Found که توسط Andrew Goldsmith و Bradley Slabe ساخته شده است. انیمیشن که حول دو کارکتر روباه و دایناسور T-rex می چرخد که اتفاقات پیرامون این دو دوست را روایت می کند. حضور این دو در یک رستوران ژاپنی که به طرز ماهرانه ای بیننده را با خود همراه می کند و در نهایت اتفاقات داستان به قدری جذاب و زیبا تعریف می شود که نمی توانید لحظه ای چشم از مانیتور بردارید!
این استاپ موشن در سال ۲۰۱۸ ساخته شد و جزو آثار کاندیدای جوایز اسکار سال ۲۰۱۹ بوده است. با هم در ادامه این ویدیوی زیبا را ببینیم و در انتها پشت صحنه ساخت این استاپ موشن را هم مشاهده کنید.

 برای ورود به وب سایت رسمی انیمیشن اینجا کلیک کنید.

ویدیوی اصلی
پشت صحنه ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0