لوگوی ایستانما

استاپ موشنی در سوگ خودکشی دانشمند علوم اعصاب + پشت صحنه

پس از اینکه دوست خوب نورولوژیست Daisy Thompson به خاطر افسردگی و اضطراب خودکشی کرد، این محقق و پزشک تصمیم گرفت تا با کمک انیماتور استاپ موشن، Emma Allen یه ویدیو برای یادبود وی درست کنه.
ویدیویی که بیشتر جنبه جلب توجه داشته و تامپسون اعتقاد داره هنوز اطلاعات مربوط به بهداشت روان درباره افسردگی و اضطراب بسیار کمه و نیازه که بیشتر از قبل در موردش مطالعه و تحقیق صورت بگیره.
توی این ویدیو که در قالب مجموعه ای از تصاویر پرتره متحرک اجرا شده، برخی فرآیندهای اساسی عصبی و احساسات مرتبط با افسردگی رو نشون میده و در انتهای ویدیو هم به رویش نیلوفر آبی بعنوان نماد شکوفا شدن از دل تمام تاریکی ها اشاره می کنه. با هم این ویدیوی زیبا رو ببینیم و در انتها هم پشت صحنه جذاب اون رو مشاهده کنیم.

 

 

نمایش ویدیوی اصلی
پشت صحنه ساخت این استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0