لوگوی ایستانما

ماجراجویی سه فضانورد روس ؛ استاپ موشنی از Galina Golubeva

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۸ دی ۱۳۹۹ ایستانما 641

ایده ای جذاب از گالینا گلوبوا (Galina Golubeva) باعث تولید استاپ موشنی ۲ بعدی درباره سفر سه فضانورد به همراه گاوشان به فضا شده است .
از سخنرانی ضبط شده یوری آلکسویچ گاگارین معروف (Yuri Gagarin) یعنی اولین کسی که به فضا سفر کرد نیز در این انیمیشن نیز استفاده شده است که در ابتدای انیمیشن به این موضوع اشاره مستقیم شده است. هنرهای ساده و محلی و صنایع دستی کشور روسیه که از جمله آنها تکنیک سنتی طراحی روسی یعنی Gorodets است ، به عنوان پایه و اساس در این استاپ موشن استفاده شده است .
این استاپ موشن دیدنی در استودیوی سایوزمولت فیلم در سال ۲۰۱۷ توسط گالینا گولوبوا (Galina Golubeva) که کارگردان و مدیر طراح این اثر است، با الهام از آهنگ هایی در مورد فضانوردان که توسط ماریا یاکوونکو اجراشده ، ساخته شده است .

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0