لوگوی ایستانما

موزیک ویدئوی استاپ موشن خانه ی بدون سقف (House Without A Ceiling)

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۳ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 727

این موزیک ویدیوی استاپ موشن توسط جولی هارلی (Julie Harley) ساخته شده و در آن شما را به دنیایی میبرد که در آن چند فضانورد عجیب و غریب به فضای وهم آلودی پرتاب میشوند. در ادامه به یک بیگانه ی شریر برخورد میکنند و درگیر مسابقه های دیوانه واری میشوند که آن ها را تا سرحد مرگ پیش می برد.
هر کدام از ما ممکن است در مورد هنر ساخت موزیک ویدئو تفسیر و برداشت شخصی خود را داشته باشیم ولی این ویدئو قطعا تخیل ما را به جریان می اندازد. این ویدئوی پر هیجان، پر از لحظات شاد و همچنین پر از زندگی است که توصیه میکنیم آن را حتما مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0