لوگوی ایستانما

انیمیشن با مزه Dust Bunny در حمایت از گرد و خاک های منزل

موضوع جالبیست! وقتی گرد و خاک های خانه تان را جمع نمی کنید و ناگهان متوجه می شوید که تبدیل به یک شخصیت زنده شده است! استاپ موشن Dust Bunny ساخته Kate Braidwood با همین موضوع شخصیتی با مزه ای را به ما نشان می دهد که قرار است از دست جاروبرقی رباتیکی که در به در به دنبال این دسته آشغال می گردد، فرار کند.
این استاپ موشن که با حمایت مالی مجموعه you guessed it ساخته شده است، ما را به فکر فرو می برد که اینبار قبل از جارو کشیدن خانه نگاهی به زیر مبل و کابینت خود بیاندازیم شاید موجودات بامزه ای را دیدیم و از خیر جارو برقی زدن خانه گذشتیم!

 

 

ویدیوی اصلی
پشت صحنه ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0