لوگوی ایستانما

If I Was God استاپ موشنی از کوردل بارکر؛ نامزد اسکار

 

 

این که به خدا اعتقاد داشته باشین یا نداشته باشین یک مسئله جداگانست. اما این که تا به حال خود را جای خداوند تصور کرده باشین، دقیقا موضوعیست که انیماتور این استاپ موشن از آن به عنوان سوژه فیلمنامه اثر خود استفاده کرده است؛ موضوعی که همه ما تجربه آن را تا به حال داشتیم.
جناب کوردل بارکر (Cordell Barker) که با نامزدی اسکارش در انیمیشن The Cat is Back and Strange Invaders معروف شده ، این بار با روایت بیوگرافی پسر بچه ای ۱۲ ساله بازگشته تا جوایز مختلفی از جشنواره های مختلف استاپ موشن را از آن خود کند.
تمام این انیمیشن در کلاس درسی روایت میشود، با دانش آموزی که درحال خیال پردازیست. او میخواهد خدا بشود به امید اینکه قلدرها را ادب و آرامش را برقرار کند اما …
این استاپ موشن ۸ دقیقه ای زیبا را میتوانید در شبکه ایستانما مشاهده کنید.

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0