لوگوی ایستانما

زرق و برق عروسک های سرامیکی در انیمیشن Winter In Rainforest

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 635

آنو-لورا توتلبرگ (Anu-Laura Tuttleberg) هنرمند استونیایی است که با خلاقیت سحرآمیزخود مخاطبان را محو آثارخویش کرده است. او علاوه برتدریس انیمیشن درآکادمی هنرهای تجسمی دراستونی، با ساخت عروسک های بی مانند خود دردنیای فیلم و ایمیشن غوغا به پا می‌کند که ازکارهایش میتوان به فیلم مورتن و کودن های دریایی (Morten on the Ship of Fools) ساخته کاسپرجانسیس (Kaspar Jancis) اشاره کرد.

 

 

یکی ازجدیدترین کارهای اوانیمیشن کوتاهی است با نام Winter In Rainforest که با استفاده از یک جیرجیرک سرامیکی ساخته شده است. شما میتوانید این انیمیشن جادویی را در ادامه از شبکه ایستانما تماشا کنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0