لوگوی ایستانما

انیمیشن سراسر هیجان Hot Wheel با حضور ماشین های مسابقه ای

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۳ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 617

ماشینهای مسابقهای کوچکی که در کودکی با آنها بازی میکردیم، حقیقتا زیبا و عالی بودند. میزعسلی ها درواقع جاده های مارپیچی مان بودند و هنگامی که ماشینهای مسابقه ای ما با لیوان های کاغذی و مکعب های چوبی تصادف میکردند، در تصورات ما انفجارهای بزرگ و مخربی اتفاق می افتاد.
کمپانی Hot Wheel که به ماشین هیجان انگیز می توان ان را ترجمه نمود، واقعا هم مانند اسمش اسباب بازی هیجان انگیزی است. خوشبختانه نه تنها این اسباب بازیها از مد نمی افتند بلکه با ساخت سریالهای اینترنتی Hot Wheel دوباره اسباب بازی های این برند مورد توجه عمومی قرار گرفته اند. این سریال در چشمان مخاطبین بسیار محبوب بود و نشانه آن بازدید میلیونی آن در کانال های یوتیوب می باشد که در یوتیوب توجه افراد ماشین باز را هم در حد میلیونی به خود جلب کرده است.
فیلمهای کوتاه این مجموعه در استودیوی Ancient Order of the Wooden Skull Studios تولیده شده است و کارگردان آن کسی نیست جز کارگردان فیلم جهنم و بازگشت (Hell and Back) یعنی راس شوومان(Ross Shuman). همه اپیزودها با نرم افزار دراگون فریم در آیفون فیلمبرداری شده و عاملی که جذابیت این فیلم را به طور سحرآمیزی بالا میبرد این است که شما یک دنیای واقعی در سایز کوچک میبینید
کارکترها و تمام ماکت سازی های این استاپ موشن با پرینتر سه بعدی و ماشین های مسابقه ای کوچولوی اسباب بازی درست شده است. دراگون فریم به تازگی در سایت خود در مورد این سریال مطلبی نوشته که اهمیت دیدن این استاپ موشن را دو چندان کرده است.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0