لوگوی ایستانما

استاپ موشن Time for Tea از بحران پناهندگان می گوید

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ایستانما 763

انیماتور فرانسوی- کانادایی، Guillaume Blanchet بصورت کاملا تمثیلی از بحران پناهندگان برایمان گفت. این انیمیشن  استاپ موشن با نام اصلی L’HEURE DU THÉ (Time for Tea) تاکنون توانسته جوایز بسیاری را در جشنواره های مختلف بدست آورد.
در توضیح این انیمیشن گفته شده: میلیون ها نفر مهاجر در سراسر دنیا حضور دارند که با هزار امید و آرزو ترک مکان می کنند و در طول مسیر زندگی خود با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند. یکی کارمند بازنشسته است و یکی جوان خارج نشین. همانند دو چای کیسه ای که برای رسیدن به نقطه اوج خود تلاش می کنند و این سختی ها را به جان می خرند، اما در نهایت …

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0