لوگوی ایستانما

انیمیشن کوتاه تحسین شده‌ی صفر (Zero) با زیرنویس فارسی + پشت صحنه ساخت

انیمیشن کوتاه صفر (Zero) محصول سال ۲۰۱۰ به کارگردانی و نویسندگی Christopher Kezelos از آن دسته فیلم هاییست که می توان آن را در دسته بندی ویدیوهای انگیزشی هم قرار داد.

 

 

این انیمیشن روایتگر زندگی افرادیست که همیشه مورد سرزنش دیگران قرار می گیرند و به نوعی جامعه آن ها را بعنوان یک شخصیت مستقل و ارزشمند درک نمی کند.
این انیمیشن با این روایت آغاز می شود: همه ما یک جور به دنیا آمدیم، اما در وضعیت یکسانی زندگی نمی کنیم. چه کسی خواهیم شد و یا به چه آدمی بدل می شویم؟ اصلا بعضی ها به دنیا می آیند تا مدیر شوند و تاثیرات بزرگی را در جامعه و در بین مردم بگذارند (عدد های روی بدن هر شخصیت نشان از جایگاه اجتماعی آن دارد. هر چه این عدد بزرگتر باشد، به روایت این انیمیشن در جامعه ارزشمند تر است) . بعضی ها هم معمولی متولد می شوند و زندگی عادی ای را تجربه می کنند (عدد های ۱ و نزدیک به آن) . اما برای بعضی ها زندگی جز میدان جنگ نیست و دائما زیر خط فقر هستند.

انیمیشن صفر (Zero) با بیانی ساده و دلنشین و داستانی پر از واقعیاتی که در جامعه مان تجربه می کنیم، حس خوشایند همزاد پنداری را به ما منتقل می کند. این استاپ موشن توسط دو زوج استرالیایی به نام های کریستوفر کزیلوس (Christopher Kezelos ) و کریستین کزیلوس (Christine Kezelos ) ساخته شده و تهیه کنندگی آن را بصورت مشترک Zealous Creative (زیلوس کریتیو) و Screen NSW (اسکرین ان اس دبلیو) به عهده داشتند و تاکنون هم ۱۵ جایزه‌ی بین المللی را توانستند بدست آورند.
در طول داستان به وفور شما با مفاهیم صحیح انسانی آشنا می شوید و در انتها خواهید فهمید که چگونه از هیچی به چیزی بدل شوید (how can nothing be something). شعاری که این انیمیشن به حق تا پایان داستان به آن وفادار ماند.
در زیر این انیمیشن زیبا را با زیرنویس فارسی از شبکه ایستانما ببینید و در ادامه هم پشت صحنه این استاپ موشن را که حدود ۲ سال و نیم زمان صرف ساخت آن شد را مشاهده می کنید.

نسخه کامل انیمیشن استاپ موشن صفر با زیرنویس فارسی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن صفر

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0