لوگوی ایستانما

وقتی غذاهای صبحانه، سوژه ساخت انیمیشن پلیسی Hardboild میشن!

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 634

 

 

حتما به حال فیلم های درام جنایی زیادی دیده اید و از هر کدام خاطره ای دارید. بعضی ها معمایی و پلیسی بودن و بعضی ها ترسناک و خشن! اما اینبار در یک فیلم کوتاه کمدی و درام جنایی در شهر آمریکا، اتفاق های عجیب تری افتاده است. تخم مرغ های شکسته و بستنی قیفی های له شده ، کاپ کیک ها ، و میوه های له شده و … قربانیان اصلی ماجراهای مختلفی می شوند. در این انیمیشن شخصیت های اصلی ، یک تخم مرغ و ژامبون بوده که قرار است راز این جنایات هولناک را کشف کنند.
اشتباه نکنید! من دستور صبحانه نمی نویسم و یا دچار توهم نشده ام. امروز درباره یک استاپ موشن جذابی به اسم hard boild (سرسخت) صحبت می کنم. تمامی صحنه های این انیمیشن با کمک تکنیک استاپ موشن ساخته شده و در آن برخی شخصیت ها آبجکت موشن هستند. یعنی از خود شی برای شخصیت سازی استفاده شده است و این مساله به جالب تر شدن دنیای فانتزی فیلم کمک می کند.
استودیوی DUMBO با همکاری تیم کارگردان پیتر اسکوزا (Peter Sluszka) پس از ده سال برای ساخت ۸۰ درصد این فیلم زمان گذاشته اند و نکته جالب اینجاست که هم اکنون در انتها با مشکلات مالی روبرو شده اند و برای ساخت ۲۰ درصد باقی مانده انیمیشن، به کمک مالی نیاز دارند. برای جمع آوری بودجه فیلم و پایان دادن به آن، کمپینی را راه اندازی کرده اند که امیدواریم مشکلات مالی این تیم حل شود و فیلم به اکران نهایی خود برسد. چرا که کمدی جذاب و شخصیت های از جنس خوراکی و خلاق ، شاید ایده های ذهنی شما را برای خلق داستان های خودتان قلقلک بدهد.
اینبار که صبح از خواب بیدار شدید و هوس تخم مرغ آبپز کردید و یا خواستید تا صبحانه خودتان را با خوراکی های از جنس ژامبون ، و گوجه فرنگی و توت فرنگی و…. آماده کنید، به یاد قهرمانان این انیمیشن می افتید!

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0