لوگوی ایستانما

دومین انیمیشن ترسناک دیزنی Vincent Prince 1984 اثری از Tim Burton

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 1275

سیاه و سفید و سایه ها ، شاید در درجه اول به نوعی نمادی از ترس و وحشت باشد. تا به حال به سایه های خود در اتاقی نیمه روشن و یا بر روی دیوار فکر کرده اید و یا با انگشتان خود شروع به سایه بازی نموده اید؟ هر آنچه ایجاد می شود زاییده ذهن است و ناشناخته بودن جهان و دانسته ها و تجربیات و تصور. در این لحظه ناخود گاه انسان را دچار ترس و وحشت می نماید و حال تصور کنید، کودکی شما قبل از خواب با این تصورات ترسناک گذشته است و یا نه! شما از آن کودکان شجاعی بودید که هیچ ترسی از تصورات خود نداشتید و حتی آنها باعث قوی تر شدن و یا ترساندن بقیه می گردید . شاید این حس بعد از خواندن کتاب های ترسناک و یا فیلم های ترسناک برای شما هنوز هم تکرار شونده و هیجان انگیز باشد.
انیمیشن ترسناک Vincent Prince اثری از تیم برتون (Tim Burton) به تهیه کنندگی ریک هاینریشس (Rick Heinrichs) ساخته شده که بعنوان دومین فیلم ترسناک کمپانی دیزنی به شمار می رود. در ادامه آن را از شبکه ایستانما مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0