لوگوی ایستانما

انیمیشن تحسین شده‌ی Lili و روایتی از لذت کودکی + پشت صحنه

انیمیشن استاپ موشن lili و برنده جوایز متعدد بین المللی، با همکاری مشترک هانی دامب (Hani Dombe) و تام کوریس (Tom Kouris) ساخته شد. این انیمیشن که از جلوه های ویژه هم برای تولید آن استفاده شده است، بخشی بزرگی از لوکیشن و صحنه های آن در جلوی پرده سبز و درون استودیوی کروماکی تصویر برداری شد.

 

 

این انیمیشن روایت کودکی ماست. کودکی که در مقابل شن زار اتفاقات اطراف خود، حاضر به ترک دنیای بچگی اش نیست و با تهدیدی که همچون طوفانی زندگی اش را تهدید کرده مبارزه می کند. در قلب این طوفان، لذت کودکی را دوباره کشف می کند و در تلاطم بین توهم و واقعیت یکی را انتخاب می کند.
LIli انیمیشن کوتاهیست که شما را به لحظه های خوش کودکی تان فرو می برد و ذهن شما را قلقلک می دهد! شاید نیاز باشد که همه مان دوباره به زندگی گذشته مان برگردیم و دغدغه ای جز بازی با اسباب بازی هایمان نداشته باشیم.
در زیر می توانید ویدیوی کامل این استاپ موشن را مشاهده نمایید. در ادامه پشت صحنه‌ی جلوه های ویژه به کار رفته در این استاپ موشن به همراه پشت صحنه ای از مراحل ساخت دکور این انیمیشن زیبا را با هم ببینیم.

نسخه کامل انیمیشن استاپ موشن لیلی
پشت صحنه جلوه های ویژه انیمیشن
پشت صحنه مراحل ساخت دکور استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0