لوگوی ایستانما

استاپ موشن Teofrastus داستان ماجراجویی یک گربه

این انیمیشن کوتاه به کارگردانی سرگئی کیبوس (Sergei Kibus)، در استودیوی انیمیشنسازی Nukufilm، یکی از قدیمی ترین استودیوهای تولید انیمیشن ساخته‌‌ شده است.
در این انیمیشن از تکنیکی به نام واقع گرایی پلاستیسین (plasticine realism) استفاده شده است. داستان این انیمیشن از آن جایی شروع می‌‌‌شود که گربه‌ای ولگرد به نام Teofrastus تحت سرپرستی خانواده‌ای قرار میگیرد. داستان برای گربه‌ی داستان ما خوب پیش می‌رود تا جایی که آن ها به یک شهر بزرگ نقل مکان میکنند و در آن جا Teofrastusدر شلوغی و همهمه‌ شهر گم می‌شود.
در این انیمیشن نکته‌ای که قابل تامل می‌باشد موزیک متن بسیار زیبای آن است که به بیننده تمام احساساتی که در انیمیشن جاریست را منتقل میکند. از این استاپ موشن زیبا لذت ببرید…

 

 

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  1. بهارک همتی گفته؛
    23:04 1399/10/24

    خیلی عجیب بود توی پشت صحنه انگار صحنه هایی از فیلم رو نشون میداد که توی فیلم اصلی نبود. فیلم اصلی فقط دو دقیقه بود.

لینک کوتاه:
0