لوگوی ایستانما

انیمیشن تبلیغاتی جالب Eylea برای نمایش کاربردهای دارو + پشت صحنه

 

 

این تبلیغات که با ایده بازگرداندن بینایی به افرادی که بینایی خودشان را از دست داده اند، ساخته شده است. استودیوی سازنده تبلیغات Eylea سعی کرده با نمایش کارهای روزمره و دلپذیری همچون آشپزی، نواختن پیانو، خرید و لذت بردن از کنار هم بودن، اهمیت حضور قوه بینایی را نشون دهد و میبینیم که به زیبایی از پس این ماموریت برامده است.
داروی ایلیا یا آیلیا در اصل برای کسانی که اختلال شبکیه چشم دارند کاربرد داشته و در این تبلیغات، به چشم ها در قالب دو شخصیت عاشق و معشوق نگاه شده که حضور هر دوی آن ها برای تجربه لذت بخش زندگی، لازم و ضروری می باشد.

مشاهده ویدیو اصلی
پشت صحنه ساخت ویدیو اصلی

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0