لوگوی ایستانما

نتفلیکس و این بار انیمیشن Alien Xmas در سبک استاپ موشن

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۱ دی ۱۳۹۹ ایستانما 885

باز هم کریسمس و فیلم های معروف با تم کریسمس اما اینبار با سبک و شکلی جدید ؛ فیلمی به تهیه کنندگی برادران چیادو (Chiodo Brothers) با همکاری شرکت پخش پرآوازه نتفلیکس.
شرکت معروف نتفلیکس (Netflix) با انیمیشنی در سبک استاپ موشن و با موضوع کریسمس به پیشواز سال نو میلادی میرود. استاپ موشنی که درست است با تم کریسمس و بابا نوئل و داستان هایش ساخته شده اما مثل بقیه فیلم ها و آثار این موضوع، شکلی عاشقانه و درخشان و قدیمی ندارد اما به جایش هیجان انگیز و جذاب است و شما را تا پایان داستتن با خودش همراه میسازد.
نکته جالب توجه در این انیمیشن، خلوص استاپ موشن بالای آن است و از جلوه های کامپیوتری کمی استفاده کرده است و تقریبا استفاده از انواع سبک های استاپ موشن را می توان به عنوان نقطه قوتی تلقی نمود.
داستان انی انیمیشن با ورود یک سفینه فضایی پر از آدم فضایی های کوچک به نام کلپ (celp) آغاز می شود که با هدف سرقت و از بین بردن جاذبه و ایجاد مشکل در زمین آمده اند. این بیگانگان خاکستری رنگ هدفشان دزدیدن هدیه های کریس مردم است اما اینجا گره داستان پیدا میشود و یک آدم فضایی کوچک با فهمیدن مفهوم واقعی عید کریسمس باعث ایجاد مشکل در برنامه ریزی آدم فضایی ها میشود.
این داستان ترکیبی از فضای سنتی و کلاسیک با فضایی آینده نگر و جادویی می باشد. شروع اکران این فیلم در سال ۲۰۲۰ بوده و به طور رسمی از ۲۰ نوامبر پخش آن آغاز می شود که میتوانید با خانواده از دیدن آن لذت ببرید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0