لوگوی ایستانما

وقتی تبلیغات استاپ موشن خیابون های استرالیا رو در بر میگیره + پشت صحنه

 

 

شرکت استرالیایی Eness تو یک اقدام جذاب با استفاده از ۲۱ مجسمه مثلثی شکل این انیمیشن جذاب رو خلق کرده. انیمیشن استاپ موشنی که در ابعاد بزرگی به اجرای در اومده و برای ضبط اون هم بیش از دو هفته و هر هفته هم ۳ روز زمان صرف شده.

این مجسمه ها تو مراکز پر رفت و آمد ملبورن به حرکت درومده و جوری رفتار میشه که انگار درون زمین فرو میرن و دوباره رشد می کنن. ایده جالبی که دیدنش خالی از لطف نیست. در ادامه پشت صحنه باحال از اون رو براتون قرار دادیم که به جذابیت کل کار اضافه می کنه.

پشت صحنه ویدیوی استاپ موشن خیابان های ملبورن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

  1. بهارک همتی گفته؛
    00:06 1399/08/26

    معما چو حل گشت آسان شود. پشت صحنه خیلی راهگشا بود. تازه فهمیدم که فقط ترتیب آبجکت ها رو عوض میکنن. در ضمن دوربین هم حرکت داشت و در یک جای ثابت نبود. خیلی قشنگ بود.

لینک کوتاه:
0