لوگوی ایستانما

اثری ساده و حرفه ای با دستمال توالت از کیت میلر

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۰ دی ۱۳۹۹ ایستانما 673

پشت میز تحریر اتاقم یا میز آشپزخانه نشستم و یک ذهن خلاق دارم و یک موبایل هوشمندی که تقریبا دست همه هست. دستمال هم که توی خونه همه پیدا میشه ، چه کاری دیگه ای به غیر از ساخت یک استاپ موشن جالب میشه با این ترکیب بی ربط انجام داد!
کیت میلر (Kate Miller) به جای نشستن و هیچ کاری نکردن در این ایام قرنطینه، اومده با ذهن خلاق و هنر انیمیتش فقط با دستمال توالت دست به شاهکاری عجیب زده . شاهکاری که عنوان برگزیده و برنده را در جشنواره فیلم خانگی کی کیو ای دی (KQED Homemade Film Festival ) که یک رسانه رادیویی و تلویزیونی عمومی در سانفرانسیسکو است، کسب کرده ؛ این اولین فستیوال این مجموعه است.
ایام قرنطینه به کسانی که وقت فکر کردن و خلاقیت نداشتن ، این فرصت طلایی رو میده تا این قوه از وجودشون رو فعال کنن و به دنبال راهی تازه تر برای گذران اوقات فراغت و کسب مهارت های جدید از جمله استاپ موشن باشن.
توضیح بیشتر را متوقف میکنم و میگذارم تا خودتون از این استاپ موشن کوتاه لذت ببرین.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0