لوگوی ایستانما

تکنیک مورف در موزیک ویدیوی استاپ موشن Bubbles Burst اثر Ivan Landau

دسته بندی :موزیک ویدیو, ویدیو و انیمیشن ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 1167

 

 

اثر انگشت های را چطور می شناسید و یا در کجا پیدایشان می کنید؟ مسلما با شنیدن این پرسش به روزمره ترین حالت ممکن یعنی زمانیکه می خواهیم امضا بزنیم و با انگشتمان پای همان امضا، اثر انگشتی ثبت می کنیم، می افتیم. با لکه باقیمانده آن چه کنیم؟ چطور پاکش کنیم؟! حالا فکر کنید اگر اثر انگشت شما قرار است بر روی یک خمیر بازی یا خمیر مجسمه سازی نقش ببندند، آن موقع چقدر به شما برای ساخت انیمیشن ایده خواهد داد!
همین اتفاق برای موزیک ویدیوی BubblesBurst اثر Ivan Landau رخ داد! موزیک ویدیویی که در آکسون های موسیقیایی و با هر ریتم و فرکانس، شخصیت قصه خلق می شود. فضای ترسناک و دائم التغیری که موجودات درون انیمیشن بصورت پشت هم ساخته می شوند! شخصیت هایی که با بافت های صاف و تمیز خمیری ساخته نشده اند و کاملا مواج و وهم انگیز هستند و اثر انگشتانی که رویشان دیده می شود ، خروجی انیمیشن را به شدن زیبا و دلنشین نموده است.

با همین بازی های ساده می توان وارد دنیای خلاق و حرفه ای استاپ موشن شد . برای این اثر می توان لغت “سهل ممتنع” را بکار برد! اثری که توصیه میکنیم هر چه سریعتر آن را در ادامه از شبکه ایستانما مشاهده کنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0