لوگوی ایستانما

ویدیوی استاپ موشن هدیه تولد James Pollitt به Jim Henson

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۷ فروردین ۱۴۰۰ ایستانما 760

جیمز پولیت (James Pollitt) این استاپ موشن زیبا را به مناسبت تولد ۸۰ سالگی جیم هنسون (Jim Henson) ، عروسک‌گردان افسانه ای ساخته است. Kermit نام مشهورترین عروسک قورباغه ای دنیا در این فیلم کوتاه ظاهر می شود. شما حتما Kermit را از برنامه‌ی Sesame Street and The Muppet Show می شناسید که جیم هنسون آن را برای این برنامه تلویزیونی ساخته است.
امروزه به خاطر شهرت Kermit ، آن را در تیزر های تبلیغاتی مختلفی می بینیم. این عروسک حالا کارکتری مشهور است که خالق او جیم هنسون را با نام این عروسک می شناسند.
لطفا به جنس این عروسک ها بیشتر دقت کنید. به نظرتان از چه جنسی ساخته شده اند؟ می توانیم بگوییم جنس آن ها از خمیر یا سیلیکون نیست! جیمز در اکانت Vimeo خودش اینگونه توضیح می دهد: من این استاپ موشن را از در بطری نوشابه، چوب و کاغذ ساختم. کارهای دوست عزیزم جیمی مارکس (Jamie Marks) بسیار برای من الهام بخش بود و از آنجایی که می دانم به شدت طرفدار the Muppet Show بوده، از وی خواستم یک ورژن کوچک از Kermit را برایم بسازد و صداگذاریش را انجام دهد.
جنس عروسک Kermit بسیار با کیفیت به نظر می رسد و عروسک هنسون هم به زیبایی ساخته شده است. بیشتر از این وقت شما را برای دیدن این اثر زیبا نمی گیریم و شما را به دیدن این ویدیو در شبکه ایستانما دعوت می کنیم.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0