لوگوی ایستانما

انیمیشن طنز ماجراهای Boris-Noris به کارگردانی Laura-Beth Cowley

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 598

بوریس و نوریس (Boris-Noris) یک انیمیشن استاپ موشن در ژانر طنز اثر لورا بت کاولی (Laura-Beth Cowley) بوده که حرص و طمع و عصبانیت بیش از حد دو دوست را به نمایش می گذارد. شروع داستان با قدم زدن یک نفر در ساحل اتفاق افتاده که در مسیر خود با یک ماهی مرده روبرو می شود و تصمیم میگیرد آن را بخورد! همین دیوانگی کارکتر انیمیشن نشان می دهد که او چقدر زیاده خواه بوده و بعنوان شخصیت منفی داستان حضور دارد.
در مرحله بعد، چشمش به یک بمب می افتد و هنگامی که می خواهد آن را بردارد، شخص دیگری از او پیشی میگیرد و هر دو بر سر تصاحب آن بمب با یکدیگر به بحث و مجادله می پردازند. بهتر است ادامه آن را خودتان ببینید!

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0