لوگوی ایستانما

تبلیغات استاپ موشن شنی برای برنامه گردشگری راجستان (Rajasthan)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 563

شهرداری راجستان، بزرگ ترین ایالت هندوستان کمپینی برای جذب گردشگر راه انداخته که حاصل این تبلیغات، ساخت ویدیوی استاپ موشنی به وسیله ماسه و شن بوده است. این ویدیو که تحت عنوان “ Jaane Kya Dikh Jaaye “ در شبکه های اجتماعی منتشر شده، توسط یک شرکت هندی به نام Studios Eeksaurus و به کارگردانی Suresh Eriyat (بنیانگذار و مدیر خلاقیت) اجرا شده است.
راجستان برای این کمپین خود از ۶ ویدیوی تبلیغاتی رونمایی کرد که از بین آنها ، تنها همین ویدیو با کمک تکنیک استاپ موشن ساخته شد.
انیمیشن استاپ موشن شنی تولید شده توسط این مجموعه با نمایش دو طبل ساخته شده از شن، شروع می‌شود و سپس طبلها شکل خود را تغییر میدهد تا اشیای دیگری مانند بناهای تاریخی، شترها، رقصندگان و نوازندگان را نشان دهد. اشیا شنی داستانی را در راجستان روایت میکنند. در ادامه می توانید این ویدیو را در شبکه ایستانما مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0