لوگوی ایستانما

برف گرم (Warm Snow) استاپ موشن مفهومی از Ira Elshansky

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۲ دی ۱۳۹۹ ایستانما 540

فهمیدن داستان های ایرا الشانسکی (Ira Elshansky) بعلت شخصیت پردازی های جالب او، اصلا کار ساده ای نیست!
دختر بزرگی که با پدرش بر میز نشسته اند و منتظر هستند تا غذا گرم شود. اما دختر از درخواست های تکراری پدرش ناراحت میشود و میخواهد تا از سر میز بلند شود که همین عجله باعث واژگون شدن ظرف شکر می شود. دختر دانه های شکر را به شکل گلوله های برف میبیند و خود را در بین برف ها تصور میکند که مشغول سورتمه سواری است. اینجا زمانیست که ایده برف گرم برای اسم این انیمیشن استفاده شد.
این فیلم برنده جوایز بسیاری از کشور های مختلف شده و در بسیاری از جشنواره ها هم نامزد شده است. در حقیقت ساخت این فیلم برمیگردد به زمان فارغ التحصیلی ایرا از دانشگاه و با وجود صحنه ها و فضا های طبیعی ، دارای شخصیت های تماما گلی است. پدر و دختری که از جنس گل و خاک هستند ولی فضای اطرافشان واقعی است.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0