لوگوی ایستانما

استاپ موشن پیکسلیشن طنز pixied با موضوع خانه هوشمند

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ایستانما 2471

فیلم کوتاه و تحسین شده Pixied اثر استاپ موشن پیکسلیشن به کارگردانی مشترک Agostina Ravazzola و Gabriela Sorroza که توهم زیبایی را منتقل می کند! در این ویدیوی ۷ دقیقه ای ، آقای پیکس (Mr. Pix) کسی که در راس این انیمیشن حضور دارد فکر می کند که روی اشیای خانه اش کنترل داشته و به نوعی تعریفی جدید از زندگی هوشمند در ذهن خود تصور می کند.صبح ها چایی اش خود به خود ریخته می شود و صبحانه اش به راه است. لباس ها خودشان به تن آقای پیکس می روند و کفش ها هم او را تا محل کار هدایت می کنند! روزنامه هایی که خود به خود ورق می خورد و تیغی که هر روز با دقت فراوان صورت او را می تراشد!
اما به ناگاه یک روز حس می کند که اشیا دیگر در کنترلش نیستند و دارند کار خرابی می کنند! تیغ صورتش را زخمی می کند و کراوات لباس هایش قصد خفه کردن او را دارند! با هم این استاپ موشن پیکسلیشن طنز و زیبا را ببینیم.

 

 

پوستر استاپ موشن پیکسلیشن طنز pixied

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

لینک کوتاه:
0