لوگوی ایستانما

ماجراجویی های فرازمینی در استاپ موشن IZAL

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 584

 

 

گروه موسیقی ایزال (IZAL) به تازگی برای تک‌آهنگی به نام ماجرای شگفت‌انگیز مردی که قادر بود پرواز کند اما نمی‌دانست چطور (La Increíble Historia del Hombre Que Podía Volar Pero No Sabía Cómo) موزیک ویدئویی منتشر کرده که در نوع خود جالب توجه می باشد.
موضوع موزیک ویدیو بر میگردد به یک ماجراجویی فضایی توسط افرادی که می خواهند به سیاره‌ای دوردست سفر کنند. سفینه آن‌ها در طول مسیر خراب می‌شود و آن‌ها مجبور می‌شوند تا با هیولایی بجنگند، اما نهایتا همه چیز به خیر و خوشی تمام می شود.
در این موزیک ویدئو که توسط گروه Hiru Animation ساخته شده، ترکیبی از تکنیک استاپ‌موشن و کامپوزیت برای تولید این روایت ماجراجویانه‌ی علمی-تخیلی به کار گرفته شده است. همچنین عروسک‌های این تکنیک پاپت انیمیشن (puppet animation) از سسیلیکون ساخته شده‌اند که اغلب نماها و آکسسوار موجود در ویدیو آثار هنری دست‌ساز می باشند.
این ویدیو توسط مانوئل روبیئو (Manuel Rubio) ساخته شده که می توانید آن را در ادامه مشاهده نمایید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0