لوگوی ایستانما

انیمیشن Los Aeronautas و نمایش دنیای نام امیدی ساختۀ لئون فرناندز

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 520

 

 

انیمیشن Los Aeronautas ساختۀ لئون فرناندز (León Fernández) با راهیابی به جشنواره‌های بین‌المللی فیلم و انیمیشن توانست با استقبال گستردۀ مخاطب‌ها روبرو شود. این انیمیشن از فضای تیره و تاریکی برخوردار است اما نوع فضای تاریک و مغموم آن شباهت بسیاری به انیمیشن‌ بلور تاریک (Dark Crystal) یا داستان بی‌پایان (The Never Ending Story) دارد. در این انیمیشن قبیله‌ای از موجودات کوچک را می‌بینیم که یک ارباب پرنده دارند و می‌بایست برای جلب رضایت او محصولات محلی خود را درو کنند و امیدوارند با این کار بتوانند به بهشت رویایی خود در دوردست‌ها، برسند. با این وجود تنها یک نفر از قبیلۀ این موجودات کوچک توانست به پاسخ حقیقی برسد.


این فیلم محصول کشور مکزیک بوده و یکی از بیشمار نمونه‌های انیمیشن‌های استاپ موشنِ با کیفیت ساختۀ آمریکای لاتین است. تصاویر، طراحی‌ها، عروسک‌ها و چشم‌اندازهای به کار برده شده آن‌قدر شگفت‌انگیز هستند که نفس مخاطب را در سینه حبس می‌کنند. این فیلم لیاقت نه تنها یکبار بلکه بارها تماشا را دارد. تصویرگری این انیمیشن به همراه پیام عمیقی که با خود به همراه دارد، آن را تبدیل به یک فیلم کلاسیک مدرن کرده که شایستۀ ستایش و تحسین بسیار زیادی است. شما هم می‌توانید در ادامه این انیمیشن را از شبکه ایستانما تماشا کنید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0