لوگوی ایستانما

استاپ موشن طنز اسکیت برد انسانی به سبک پیکسلیشن اثر PES

دسته بندی :بمب خلاقیت, ویدیو و انیمیشن ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ایستانما 1070

 

 

یه استاپ موشن طنز باحال که به خلاقیت اون تو ساخت استاپ موشن میشه از بیست، بیست داد! ایده ویدیو جالب بود؛ اگه قرار باشه از انسان بعنوان اسکیت برد استفاده بشه، چی میشه! با همین ایده اسم ویدیوشونم گذاشتن اسکیت بورد انسانی (Human Skateboard) و به نظر ماکه حسابی ترکوندن.
کارگردانی این ویدیو بعهده PES بوده و مدیر عکاسی هم Ivan Abel . به این سبک از استاپ موشن پیکسلیشن (Pixilation) گفته میشه که از انسان برای این کار استفاده میکنن. محل ضبط این استاپ موشن توی خیابون های لس آنجلس بوده و گویا برای ضبط تو اون فصل سرما حسابی اذیت شدن!
این ویدیوی معرکه رو ببینین و لذت ببرین.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0