لوگوی ایستانما

صدمین سالگرد هریهاوزن در گالری ملی اسکاتلند با نمایش Clash of the Titans

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 621

اخیرا بنیاد ری و دیانا هری هاوزن (Ray & Diana Harryhausen) با داشتن بزرگترین آثار نمایشی از کارهای هریهاوزن در یک نمایشگاه، جشن ۱۰۰ سالگی او را اعلام کردند. این پدیده از نظر مقیاس و دامنه در طول سال های کاری هری هاوزن در انیمیشن استاپ موشن و جلوه های ویژه، بی سابقه بوده است. در این نمایشگاه تمام آثار ری هری هاوزن از همان روزهای اولی که با انیمیشن عروسک های دایناسوری تولیداتی داشته، تا آخرین پروژه هایش که با ویلیس اوبرین همکار بوده، به نمایش درآمد.
او نه تنها استاد هنرهای استاپ موشن و جلوه های ویژه بود، بلکه بعنوان مخترع تکنیک های جدید نیز در سینما شناخته می شود. هری هاوزن کاری را انجام داد که هیچ کس دیگر انجام نداده و جلوه های وی بیشتر از هر هنرمند درگیر با این حرفه، واقعی تر، سرگرم کننده تر و گویاتر است. انیمیشن استاپ موشن Clash of the Titans – Medusa battle 1981 را هم اکنون می توانید از شبکه ایستانما مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0