لوگوی ایستانما

انیمیشن غیرقابل تحقق (La mer à boire ) ، دریا را بدون آب نشان میدهد

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۹ دی ۱۳۹۹ ایستانما 679

 

 

این استاپ موشن جالب توسط شارلوت آرین (Charlotte Arene) ساخته شده که شما را به فضای دریا میبرد اما هیچ دریا واقیانوسی وجود ندارد! توجه داشته باشید که این انیمیشن واقع گرایانه نیست و باید تنها آن را احساس کنید و لذت ببرید.
تمام فضای این استاپ موشن سکانسی در داخل یک اتاق است که فردی در درون تخت خوابش با جذر و مد دریا و موج دریا به درون پتو و روتختی خود میرود و می آید و غرق میشود ، در حالی که صدای موج و مرغ های دریایی است اما خبری از اقیانوس و یا ساحل و دریا نیست.

این فیلم به عنوان بخشی از فراخوان Un Film en 45 jours (فیلمی در ۴۵ روز) در بازه زمانی ۲ هفته از مجموعه ای به اسم Le Transmutateur انتشار یافته است.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0