لوگوی ایستانما

استاپ موشن Mousse &ampBichon اثر Rosalie Benevello و Vinnie Bose

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 658

 

 

این استاپ موشن سریالی که هر قسمت آن ۵ دقیقه است، ۵۲ قسمت آن برای کودکان در دست تولید می‌باشد. همچنین این اثر برگرفته از کتاب کودکان Mousse می باشد. شخصیت های اصلی به نام های Mousse & Bichon که اسم این اثر از آن ها گرفته شده، بعنوان دو شخصیت بامزه و دوست داشتنی برای کودکان شناخته می شوند.
بیکون (Bichon) در اقیانوس زندگی می‌کند و دارای شخصیتی برون گرا و پر حرف می‌باشد. اما موس (Mousse) در خانه‌ای کنار ساحل زندگی می‌کند و شخصیتی درون گرا و خجالتی است.
بیکون هر روز برای بازی کردن به خانه‌ی موس می‌آید و اینگومه ماجرا هایی را با هم سپری می‌کنند. تریلر این انیمیشن را می توانید از شبکه ایستانما ببینید.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0