لوگوی ایستانما

تبلیغات استاپ موشن خلاقانه نوشابه های ۷UP اثر Marty Cooper + پشت صحنه

مارتی کوپر (Marty Cooper) سازنده‌ی فیلمهای کارتونی میباشد و تولیدات خلاقانه‌اش مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. کوپر از دانشگاه ایالتی سنخوزه فارغ‌التحصیل شده و در آنجا داستان نویسی و انیماتوری را یاد گرفته است.

 

 

روش کار او معمولا به این صورت است که تعدادی زیادی از شخصیتهای کارتونی را بر روی ورق‌های شفاف توسط نرم افزار سی‌شارپ و با استفاده از قلم نوری طراحی میکند و سپس با گوشی خود از تصاویر کارتونی عکس میگیرد. بعد از این مرحله است که این تصاویر را برای تولید انیمیشن‌های خود به کار میگیرد. او برای ساخت محتوای تبلیغاتی زیر که در سال ۲۰۱۵ در شیلی منتشر شده بود، با شرکت ۷up همکاری کرده است.

مشاهده ویدیو اصلی
پشت صحنه ساخت ویدیو اصلی

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0