لوگوی ایستانما

کار جدید و متفاوت از Dina Velikovskaya به اسم کوکوشکا (Kukuschka)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۵ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 536

اگر پیگیر آثار عالی در حوزه استاپ موشن باشید، بی شک با دینا ولیکوفسکایا (Dina Velikovskaya) و قدرت شخصیت پردازی بالا، به همراه فیلمنامه نویسی قوی این شخص آشنا هستید. دینا بعد از کار موفقیت آمیز “پدربرگ عجیب من”، با استاپ موشنی با سبک متمایز از کار قبلی خود برگشته است تا تعجب همگان را برانگیزد.
داستان این استاپ موشن درباره ی پرنده ای بادیه نشین می باشد که در فضای بیابان و صحرا زندگی میکند . این پرنده که اصطلاحا آن را کوکوشکا (Kukuschka) می نامند ، نوعی از پرنده است که به خورشید علاقه دارد و آفتاب را دنبال میکند. گره این داستان از جایی آغاز میشود که پرنده داستان ما صاحب فرزندی ناخواسته میشود. او با ترفند های زیادی سعی در پس زدن و بی توجهی به فرزندش را دارد اما هر چه میگذرد این بی توجهی جای خودش را به علاقه میدهد .
این اثر جدید و متمایز با نام Kukuschka را میتوانید از شبکه ایستانما مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0