لوگوی ایستانما

انیمیشنی مرموز و ترسناک به کارگردانی میکائیل اکیز (Mikail Ekiz)

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۸ دی ۱۳۹۹ ایستانما 1328

انیمیشن استاپ موشن Pit Stop در واقع حول کارمندی می چرخد که سر آن ۸ball ( توپ یا شار معروف بیلیارد که باید آخر از همه زده شود) بوده و قابلیت آینده نگری و پیشبینی دارد. این کارمند با سر شماره ۸ یا همان ۸ball، به اختلال و بیماری روانی پارانویا مبتلاست. بیماری ای که حاصل ترسی است که در وجود شکل گرفته و میترسد تا دیگران راز او را کشف کنند.
این اثر حاصل پایان نامه ارشد اکیز بوده و با کمک تکنیک استاپ موشن عروسکی یا همان پاپت موشن (puppet animation) ساخته شده است. کارگردان این انیمیشن ترسناک، برای نوشتن فیلمنامه این اثر مرموز اینگونه الهام گرفته است: همیشه در پمپ بنزین های بین راهی و و فروشگاه درون آن احساس عجیبی داشتم. یک روز که در فروشگاه پمپ بنزینی در ناکجا آباد بودم ، ناگهان فضای عجیبی بر من غالب شد که توانست ایده اولیه ساخت این انیمیشن را در ذهنم بپرورانم.
این استاپ موشن در ژانر ترسناک و مرموز، ساخته میکائیل اکیز(Mikail Ekiz) می باشد که می توانید در ادامه تریلر آن را مشاهده کنید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0