لوگوی ایستانما

زمستان در جنگل های بارانی، انیمیشنی مرموز از Anu-Laura Tuttelberg

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲ بهمن ۱۳۹۹ ایستانما 1184

هنر استاپ موشن حد و مرز ندارد و هر هنرمند، با قواعد این داستان بازی میکند و به تولید اثری متمایز از دیگران می پردازد. آنا لارا تولنبرگ (Anu-Laura Tuttelberg) با اثر جدید خود، که عروسک ها و شخصیت های داستانش همگی از جنس چینی و سنگ هستند، دست به خلاقیت جالبی زده است.
موجودات عجیبی در جنگل بارانی و سرسبز، کل شخصیت ها و فضای این اثر به نام Winter in the Rainforest را تشکیل میدهند. این استاپ موشن با دوربین ۱۶ میلیمتری، در طبیعت فیلمبرداری شده است . فیلمبرداری این اثر فقط به یک مکان خاص معطوف نشده، بلکه در نقاط مختلفی از جهان انجام گرفته است.
موسیقی این استاپ موشن اثر استونی (Estonia) و تولید آن، محصول مشترکی از ۲ استودیوی مختلف با نام های Estudio Carabás و Stuudio Nukufilm می باشد. در ادامه می توانید تریلر این اثر را از شبکه ایستانما ببینید.

 

 

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0