لوگوی ایستانما

حتی زمان قرنطینه هم اسکی رو ول نمیکنم

 

 

شما هم میتونید مثل فیلیپ کلین (Philipp Klein) خلاق باشید و در زمان کرونا، کاری را که دوست دارید انجام دهید!
فلیپ کلین که در حرفه عکاسی فعالیت میکند و اسکی جزِء جدانشدنی زندگی اوست، با استاپ موشن راهی پیدا کرده تا در زمان کرونا هم بتواند از هنر عکاسی و اسکی خود استفاده کند و انیمیشنی خلاقانه و بسیار با کیفیت در سبک پیکسلیشن (Pixilation) بسازد .
تمام این استاپ موشن کم هزینه و کوتاه در اتاق سه در چهار درست شده و مدت زمان این استاپ موشن کمتر از ۱ دقیقه می باشد. پس وقتی فقط از وسایل اسکی و یک عدد پتو در استاپ موشنتان استفاده میکنید و فضای زیادی هم ندارید، تنها عاملی که باعث میشود تا اثر مطلوبی تولید کنید یک انیمیت خوب و کم نقص است .
آقای کلین قبل از قرنطینه قصد داشت تا به سفری ماجراجویانه با خانواده خود برود و یک اتفاق و خاطره زیبا و فراموش نشدنی را با اسکی کردن رقم بزند اما با آمدن کرونا و شروع شدن قرنطینه ، تمام نقشه هایش نقشه بر آب شد اما این اتفاق باعث نشد تا تسلیم شود .
آقای کلین با استفاده از دوربین ورزشی گوپرو (gopro) و مهارت های هنری اش در زمینه عکاسی و انیمیت، در اتاق خود که کف پارکت دارد به همراه وسایلی که در خانه خودش موجود بود به جنگ با کرونا و تولید محتوایی با مضمون “در خانه بمانید تا در امان بمانید” پرداخته است و آن را در اینستاگرام رسمی خود منتشر نمود. او با ساخت این انیمیشن هدف خود را فراموش کردن وضعیت وخیم حال حاضر و دادن روحیه بیان نموده است.
بیش از سیصدهزار نفر از پست او که حاصل ۶ ساعت تلاش بی وقفه اش بود ، دیدن کردند و اظهار نظر نمودند. آقای فیلیپ هم به بینندگان خود توصیه نمود تا از خبرهای ناراحت کننده به دوری کنند و افکار مثبت را در خودشان جای دهند و اشتیاق و ذوق زندگی را در خودشان بالا ببرند.

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0