لوگوی ایستانما

انیمیشن استاپ موشن دانشجویی پرها (Feathers) اثر Hands On Deck

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 890

 

 

انیمیشن پرها با نام اصلی Feathers ، توسط یک گروه دانشجویی هنری در کالج کانادا به نام Hands On Deck کارگردانی شد. تیم Hands On Deck متشکل از ۹ دانشجوبه نام های: Christine Le, Sarah Stefanon, Melissa Chin, Jacob MacMillan, Sarah Kieley, Anita Yen, Eustace Ng, Lilja Hlin H. Pйturs و Mellisa Gabric می‌باشند. آنها برای آنکه بتوانند پروژه های استاپ موشن خود را مدیریت کنند و در زمان نیز صرفه جویی شود، به شش تیم تقسیم شدند که هرکدام از این تیم ها کارهای طراحی، پشتیبانی، عروسک سازی، لباس، استوری بورد و عکاسی را انجام می دهند.
داستان Feathers با شخصیت اصلی انیمیشن، کودکی بنام توری (Tori)، شروع میشود. این کودک بنا به دلایلی نم نم به یک پرنده بدل می شود و مادرش نگران این وضعیت غیرمنتظره است. او از اینکه فرزندش دیگر ظاهری مانند گذشته نخواهد داشت احساس غم و اندوه می کند. او تصمیم میگیرد توری را به بیمارستان ببرد و سعی میکند از این اتفاق اسرارآمیز جلوگیری کند. در روند بررسی و معالجه پزشکی ، او متوجه می شود که توری به دلیل احساس عدم پذیرش خود، خوددرمانی را شروع کرده و به نوعی این مشکل حاصل عوارض پس از کارهای اوست. او پس از آن احساس گناه میکند و واقعیت را به تدریج می‌پذیرد و… .

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0