لوگوی ایستانما

Leaving LA، استاپ موشنی موزیکال با ده ها زوتروپ

 

 

انیماتور این اثر به ساخت ویدئو با زوتروپ (zoetrope) علاقه خاصی دارد و کار در این سبک را امضای هنری خود قرار داده است. به واقع میتوان گفت که او دین خود را به این بخش از استاپ موشن کاملا ادا کرده و با کمک ۱۲ زوتروپ این ویدیو را ساخته است.
انیماتور این کار به اسم تی کن نگ (Tee Ken Ng)، به دعوت نوازنده و کمدین استرالیایی به اسم تیم مینچین (Tim Minchin) لبیک گفته تا به وسیله همکاری با یکدیگر، به خلق اثری موزیکال در باره لس آنجس آمریکا بپردازند. این سینگل ترک بخشی از آلبومیست که قرار است در اواخر سال بعد منتشر شود.
آقای تی کن تمام کار خود را با دوربین موبایل آیفون ۱۱ و حرکت دادن آن فیلمبرداری کرده است و فریم های استفاده شده در زوتروپ نیز طی ۲ روز عکس برداری و چاپ شده اند.
اگر میخواهید ویدئویی پر از زوتروپ ببینید و سیر بشوید، شبکه ایستانما این استاپ موشن را به همه شما پیشنهاد میکند.

تماشای ویدیو اصلی
پشت صحنه مراحل ساخت استاپ موشن

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0