لوگوی ایستانما

انیمیشن Birdtime و ماجرای قاچاق پرندگان اثر Evan DeRushie

دسته بندی :انیمیشن, ویدیو و انیمیشن ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ایستانما 615

 

 

ایوان دروشی (Evan DeRushie) سازنده این اثر پیش تر بعنوان انیماتور بر روی پروژۀ انیمیشن شازده کوچولو (The Little Prince ۲۰۱۵) و چندین فیلم کوتاه و موزیک ویدئوی دیگر تجربه های ارزشمندی کسب کرده بود. حالا برای انیمیشن خودش تصمیم گرفت تا آسیب‌های ناشی از عادت‌های رفتاری و شخصیتی را از طریق عکس، فیلم یا حتی انیمیشن به نمایش بگذارد و همین موضوع ایدۀ ساخت Birdtime در سال ۲۰۱۷ شد . انیمیشن استاپ موشن Birdtime توانست برندۀ جوایز متعددی از سرتاسر جهان شود که این خود نشان از توانایی بالای دروشی در بیان مفاهیم عمیق انسانی می دهد.
او برای ساخت انیمیشن این وظیفه را برعهده گرفت که به مخاطبان خود نشان دهد چطور رفتار انسان‌ها می‌تواند نه تنها زیستگاه، بلکه رفتارها را نیز تغییر دهد. در آخر تنها چیزی که حیوانات می‌خواهند این است که هرطور شده زنده بمانند.
با هم این انیمیشن زیبا را از شبکه ایستانما ببینیم.

ایستانما

ما یک تیم جوان و پرشور در واحد تولید محتوای شبکه ایستانما هستیم که در تلاشیم محتوایی ناب و کاربردی برای مخاطبین عزیزمان تهیه کنیم. نظرات شما به رشد و انگیزه‌ی ما کمک به سزایی می‌کند. 🌹

در بزرگترین شبکه اجتماعی استاپ موشن ایران عضو شوید... عضویت در پیج اینستاگرام

مطالب پیشنهادی:

قوانین ارسال دیدگاه در ایستانما

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران نگنجد، در شبکه ایستانما تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. در صورت تمایل به درج تبلیغات از طریق گزینه ارتباط با ما اقدام نمایید.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

    لینک کوتاه:
    0